50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE

All products

All products

Bundles

Bundles
SHOPPING CART
No items in cart

Vitamín C - tajomsto rozžiarenej a zdravej pleti

Vitamín C - tajomsto rozžiarenej a zdravej pleti

S vitamínom C sa už stretol určite každý. Ako deti sme jedli marťankov, vyskúšali prvú citronádu, a aj dnes si veľa z nás dopraje každé ráno jedno céčko na podporu imunity. Vitamíny sú pre naše telo veľmi dôležité, a preto je potrebné ich pravidelne dopĺňať. No aj keď vitamín C pravdepodobne prijímaš vo svojej strave, neexistuje spôsob, ako zaručiť, že sa dostane priamo do tvojej pokožky. Preto je používanie sér najúčinnejším spôsobom, ako využiť všetky jeho výhody. Pýtaš sa ktoré to sú? Poďme sa spoločne pozrieť na benefity vitamínu C pre tvoju pleť.

Je vhodný pre všetky typy pleti

Vitamín C môžeš používať nech je tvoj typ pleti akýkoľvek. 👍 Na čo si ale daj pozor je jeho forma a koncentrácia, najmä ak máš veľmi citlivú pokožku. V našej magnetickej VENEV maske sa vitamín C nachádza v stabilnej forme a nižšej koncentrácii a tak si môžeš užívať jeho benefity bez obáv z iritácie pleti.

Superschopnosť vitamínu C je rozžiariť pleť

Vitamín C skutočne patrí medzi najlepšie ingrediencie na trhu pokiaľ chceš dosiahnuť efekt zdravej a rozžiarenej pleti. ✨ Produkty, ktoré obsahujú tento vitamín môžu zosvetliť škvrny, ktoré sú tmavšie ako zvyšok tvojej pokožky tzv. hyperpigmentácia. Jeho pravidelné používanie preukázateľne bráni produkcii melanínu, pigmentu zodpovedného za farbu pokožky a zjednocuje tón pleti.

Chráni ťa pred slnkom

To, že najlepšie anti-age sérum je SPF a že by si ho mala používať každý deň bez ohľadu na počasie a ročné obdobie už určite vieš. Ale vedela si že aj vitamín C môže pomôcť chrániť tvoju pleť pred poškodením, ktoré môže spôsobiť UV svetlo? 🌞

Ale baby pozor! Produkt s céčkom nemôže nahradiť SPF, pretože neabsorbuje UVA ani UVB žiarenie. Ak sa však UV lúče dostanú do tvojej pokožky, niektoré výskumy naznačujú, že vitamín C môže pomôcť zmierniť ich poškodenie.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu

Kolagén je proteín, ktorý sa prirodzene nachádza v tvojej pokožke, dodáva jej elasticitu a pomáha ju chrániť pred ochabnutím. Avšak časom, ako tvoje telo starne, znižuje sa aj produkcia kolagénu v tele, čo spôsobuje zníženú pružnosť pokožky. 💆‍♀️ A tu prichádza Vitamín C, ktorý pomáha udržiavať vyprodukovaný kolagén v tele, podporuje tvorbu nového a chráni ho pred poškodením.

Bojuje proti začervenaniu a vyrovnáva tón pleti

Čudovala by si sa, aké veľké množstvo ľudí trápi škvrnitá či začervenaná pokožka. Tá môže byť výsledkom mnohých faktorov, vrátane zápalových stavov kože (napr. ekzém a rosacea), vystavenia slnku, hormónov a zdravotných stavov. Ale neboj sa, začervenaná pokožka je niečo, čo dokážeš upraviť pomocou vitamínu C.

Veľké množstvo výskumov ukazuje, že tento silný vitamín minimalizuje začervenanie vďaka svojim protizápalovým a antioxidačným vlastnostiam a pomáha opraviť poškodené kapiláry, ktoré spôsobujú začervenanie pokožky, čím vytvárajú hladšiu a rovnomernejšiu pleť.

Už si na ceste do najbližšej drogérie, aby si si kúpila svoje céčkové sérum? Nie? My sme si jeho skvelé účinky otestovali na vlastnej koži, a aj preto sme ho pridali do zloženia našej VENEV masky. Začleň do svojej pravidelnek skin care rutiny vitamín C a magnetickú masku a sleduj ako zdravo a sviežo tvoja pleť vyzerá.

DELIVERY

IN 3 DAYS
FREE SHIPPING

OVER €60
NATURAL
COMPOSITION