50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE

All products

All products

Bundles

Bundles
SHOPPING CART
No items in cart

5 dôvodov, prečo je bahno z Mŕtveho mora skvelé pre tvoju pleť

5 dôvodov, prečo je bahno z Mŕtveho mora skvelé pre tvoju pleť

Pri slove bahno, ti zrejme ako prvé nenapadne skvelý skin care produkt, no nenechaj sa odradiť jeho názvom. Bahno z Mŕtveho mora totiž obsahuje vysokú koncentráciu minerálov ako je horčík, vápnik, draslík, bromid, zinok a železo, ktoré hĺboko vyživujú pleť. Potvrdzuje to aj výskum publikovaný v časopise The Israel Medical Association od Asher Tal, MD, Ben-Gurion University of Negev, ktorý poukazuje na jeho priaznivý vplyv na pokožku. Toto je 5 dôvodov, prečo by bahno z Mŕtveho mora nemalo chýbať v tvojej skin care rutine.

Bahno z Mŕtveho mora jemne exfoliuje tvoju pokožku

Určite si už počula, aká dôležitá je exfoliácia pleti. Vďaka nej zbavíš svoju pleť, toxínov, nečistôt, odumretých kožných buniek a prebytočného mazu. A presne to dokáže bahno z Mŕtveho mora. 🌊 Po jeho aplikácii pocítite okamžitý rozdiel a tvoja pleť bude nielen lepšie vyzerať, ale bude aj mimoriadne jemná a čistá.

Bojuje proti akné

Povedzme si úprimne, každú z nás v niektorom životnom období trápilo akné a pár nepríjemným vyrážkam sa neubránime ani dnes. Čo ak by sme ti povedali, že poznáme ingredienciu, ktorá je vhodná na liečbu akné. 👉 Bahno z Mŕtveho mora čistí póry a absorbuje prebytočný maz, ktorý spôsobuje akné, má antibakteriálne vlastnosti a ničí baktérie, vďaka čomu pomáha hojiť akné a predchádzať vzniku nových vyrážok.

Hĺbkovo vyživuje pokožku

Keď už je tvoje pleť vyčistená, je čas na výživu. Bahno z Mŕtveho mora je taktiež bohaté na minerály, ktoré pomáhajú udržiavať tvoju pokožku jemnú a hydratovanú. Jeho jedinečné zloženie obsahuje viac ako 21 rôznych minerálov podporujúcich regeneráciu pokožky. A tvoja pleť tak zostáva rozžiarená a vyživená.

Bahno z Mŕtveho mora má anti-aging účinky

Nejde o žiaden zázrak ✨ , len o kvalitnú starostlivosť o pleť. Určite dobre vieš, že starnutie nie je možné zastaviť, no pri správnej starostlivosti o pleť môžeš udržať svoju pokožku zdravú a sviežu. Skvelou vlastnosťou bahna je, že napína pokožku, sťahuje póry a redukuje jemné vrásky, vďaka čomu pôsobí pleť mlado a sviežo.

Hydratuje aj extrémne suchú pleť

Pre tie z vás, ktoré trpia veľmi suchou pleťou môže byť bahno skvelým doplnkom vo vašej každodennej rutine. Jeho minerály vyživujúce pokožku pomáhajú zmierniť príznaky suchej kože, obnoviť vlhkosť a upokojiť suchú, drsnú a podráždenú pokožku. 💖

Aj teba prekvapilo množstvo benefitov, ktoré bahno z Mŕtveho mora prináša? Jeho liečivé účinky a bohaté zloženie nám vyrazili dych, a preto sme ho pridali ako hlavnú ingredienciu do našej VENEV pleťovej masky, ktorá je výnimočná svojím zložením aj aplikáciou. Vyskúšaj našu magnetickú masku, dopraj si všetky jej benefity a zamiluj sa svojej pleti.

DELIVERY

IN 3 DAYS
FREE SHIPPING

OVER €60
NATURAL
COMPOSITION