50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE
50% DISCOUNT with code SALE

All products

All products

Bundles

Bundles
SHOPPING CART
No items in cart

Dvojfázové čistenie pleti - kľúč ku krásnej pleti

Dvojfázové čistenie pleti - kľúč ku krásnej pleti

Kráska investuješ veľa peňazí do kozmetiky, no nie a nie sa zbaviť tých pár vyrážok, ktoré sa znova a znova objavujú? Problém môže byť v nesprávnom čistení pleti. Ak si pokožku dôkladne nevyčistíš, póry zostávajú upchaté, nedokážu vyťažiť maximum z kozmetického produktu a vytvárajú sa vyrážky. Riešenie je ale jednoduché - dvojfázové čistenie. Nezľakni sa dvojslovného názvu, je to hračka a my ti ukážeme ako na to.  ⁠⁠

Prečo je dvojfázové čistenie dôležité? 

Prezdradíme ti prečo. Tvoja pleť je totiž jediné miesto na tele, ktoré je neustále vystavované znečisteniu a baktériám. Či už ide o prach v uliciach, baktérie na mobile či slnko, tvoja pleť je neustále namáhaná. To všetko vplýva na jej zdravie a vzhľad. A ak je tvojím cieľom krásna pleť, čistenie nemôžeš vynechať. Len čistá pleť sa dokáže správne regenerovať a prijímať všetky aktívne látky z kozmetiky.

dvojfazove cistenie

Čo je dvojfázové čistenie? 

Ako názov prezrádza pôjde o čistenie, ktoré obsahuje dve fázy alebo teda dva kroky. V prvom kroku odstránime make-up z tváre. Kráska zabudni na zaspávanie bez odlíčenia, tým časom je koniec. Pre odstránenie make-upu si zvoľ ľubovoľný produkt, ktorý máš sama najradšej. Či už je to micelárna voda alebo odličovacie mlieko, výber necháme na teba. My máme v obľube odličovací olej alebo balzam, nepotrebuješ k nemu žiadne vatové tampóny a vodeodolná riasenka je dole za dve sekundy, top. 

Teraz keď je všetok make-up preč prichádza na rad fáza číslo dva. Pleť je potrebné vyčistiť aj od potu a mazu, na to sú najlepšie čistiace gély. Existuje množstvo kvalitných produktov, preto sa neboj skúšať rôzne značky a druhy, až kým si nenájdeš svojho favorita. Takto vyčistená pleť, je pripravená vstrebať všetky aktívne látky, ktoré sa nachádzajú napríklad v našej Venev maske. 

venev maska

TIP: Dvojfázové čistenie nemusíš zahrnúť do rannej aj večernej rutiny. Pre čistenie pleti ráno si vyber skôr jemný hydratačný cleanser a dvojfázové čistenie pleti zaraď do svojej večernej skin care rutiny.

Hotovo, práve si sa dozvedela čaro dvojfázové čistenia pleti. Niekedy aj tie najzákladnejšie kroky v starostlivosti o pleť, dokážu spraviť obrovský rozdiel. Vyskúšaj double cleansing a posuň svoju rutinu na ďalší level. 

DELIVERY

IN 3 DAYS
FREE SHIPPING

OVER €60
NATURAL
COMPOSITION